Predsjednik suda



  • Mihailo Andjelić

     Predsjednik suda

    sudija
    -Rođen 02.01.1960. godine u Suvodolu- opština Žabljak.  

    -Osnovnu školu završio u Žabljaku. Gimnaziju završio u Nikšiću.

    -Pravni fakultet završio 1982. godine u Titogradu.

    -Od 08.10.1982. godine pa do 15.02.1987. godine radio kao sekretar u Nacionalnom  parku "Durmitor".

    -Od 16.02.1987. godine pa do 18.11.1998. godine radio kao sekretar u Elektrodistribuciji Žabljak.
     
    -Od 19.11.1998. godine pa do 28.02.2001. godine bio direktor JP Uprava za sume Crne Gore - Uprava Zabljak".

    -Predsjednik u Osnovnom sudu u Žabljaku u četiri mandata počev od 01.03.2001. godine.
    -U periodu od 01.08.2008. godine pa do 01.02.2009. godine i od 01.02.2009. godine pa do 15.07.2010. godine Odlukama Sudskog savjeta rasporedjivan na rad u Viši sud Bijelo Polje, gdje je postupao u drugostepenim krivičnim predmteima.