Spisak zaposlenih državnih službenika i namještenika u Višem sudu

06. 04. 2016.


1. JELENA VUČETIĆ                     - samostalni savjetnik  II
2. ANA ROVČANIN                        - samostalni savjetnik  II
3. DRAGANA ŠEBEK                     - samostalni savjetnik  II
4. AZRA IDRIZOVIĆ                       - samostalni savjetnik  II
5. JELENA SIMOVIĆ                      - samostalni savjetnik  II
6. AMRA BURDŽOVIĆ                   - samostalni savjetnik  II
7. ELMA DIZDAREVIĆ                   - samostalni savjetnik  II
8. IRINA RADENOVIĆ                    - samostalni savjetnik  II
9. DIJANA MRDAK                          - samostalni savjetnik  II
10. AIDA ZORONJIĆ                       - samostalni savjetnik   II
11. RADOMIR KLJAJEVIĆ             - samostalni savjetnik  III
12. NIŠAVIĆ SVETISLAV                - sekretar suda
13. STEVKA JOVANOVIĆ              - savjetnik I za računovodstvo i finansije
14. NENAD SMOLOVIĆ                 - viši savjetnik I -upravitelj sudske pisarnice
15. OLIVERA BOGAVAC           - savjetnik I za odsjek sudske pisarnice za krivične i gradjanske predmete
16. DANIJELA BULATOVIĆ           - samostalni referent -upisničar

17. KOSA DROBNJAK                   - samostalni referent - knjižničar

18. RADOJICA ŠĆEKIĆ                 - samostalni referent - arhivar
19. SNEŽANA NEDOVIĆ               - samostalni referent - upisničar
20. ESAD KOVAČEVIĆ                   - samostalni referent - evidentičar
21. NIKOLA ŠĆEKIĆ                       - samostalni referent - dostavljač
22. DANKA KUJOVIĆ                      - samostalni referent za prijem i ekspediciju pošte
23. LEKOVIĆ MARINA                     - samostalni referent - upisničar
24. VUKIĆEVIĆ GORAN                 - samostalni referent - upisničar
25. ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ   - samostalni referent
26. KRGOVIĆ MARIJANA               - samostalni savjetnik II - specijalni pedagog
27. DAMJANOVIĆ ZORAN             - samostalni savjetnik II - socijalni radnik
28. ANICA BOJOVIĆ                        - samostalni savjetnik II -psiholog
29. RAJKA TOMOVIĆ                      - samostalni referent - zapisničar - operater
30. RADA SMOLOVIĆ                     - samostalni referent - zapisničar - operater
31. VESNA RAKOČEVIĆ                - samostalni referent - zapisničar - operater
32. SNEŽANA VUKOVIĆ                - samostalni referent - zapisničar - operater
33. VESNA KNEŽEVIĆ                    -samostalni referent  -tehnički sekretar predsjednika suda
34. MILJOJKA MILADINOVIĆ         - zapisničar - operater
35. MARIJA GUREŠIĆ                     - zapisničar - operater
36. NADA JEVRIĆ                            - zapisničar - operater
37. SANELA DIZDAREVIĆ             - zapisničar - operater
38. DRAGANA KNEŽEVIĆ             - zapisničar - operater
39. VIOLETA NIŠAVIĆ                     - zapisničar - operater
40. IVANA MILOVIĆ                         - zapisničar - operater
41. ALMA DRPLJANIN                    - zapisničar - operater
42. RADMILA DUBORIJA               - zapisničar - operater
43. FIKRETA KUČEVIĆ                  - zapisničar - operater
44. SONJA MARKOVIĆ                  - zapisničar - operater
45. SONJA ŠEBEK                          - zapisničar - operater
46. MIRJANA GAČEVIĆ                 - zapisničar - operater
47. JOVANKA RAIČEVIĆ                - zapisničar - operater
48. MEVLUDA  DŽOGOVIĆ           - zapisničar - operater
49. SENKA DELIĆ                           - zapisničar - operater
50. VELIBOR TVRDIŠIĆ                 - samostalni savjetnik II  - administrator PRIS-A
51. NIŠAVIĆ PREDRAG                 - samostalni referent   - ekonom
52. ZELIHA ZEJNILOVIĆ                - viši namještenik  - higijeničar
53. SANJA RAKONJAC                  - higijeničar